Money Lifehacks, mis töötavad kiiresti

Comments · 104 Views

Veel üks suurepärane Money elustiil on liha tarbimise vähendamine. Liha on kallis, nii et neljapäevaõhtuse kana asendamine pastaga säästab igal nädalal vähemalt 12 dollarit.

Veel üks suurepärane Money elustiil on liha tarbimise vähendamine. Liha on kallis, nii et neljapäevaõhtuse kana asendamine pastaga säästab igal nädalal vähemalt 12 dollarit. Võite isegi oma reedest burgerit vähendada, asendades selle esmaspäeviti pastaga. Kõik need lihtsad muudatused säästavad aasta jooksul mitusada dollarit.

Seejärel saate seda lisaraha millekski muuks kasutada. Proovige seda meetodit toidupoes ostes:
Lihtne raha päästmine on teabe eemaldamine oma krediit- või deebetkaartidelt. Paljud saidid võimaldavad teil osta vaid mõne klõpsuga. เกมสล็อต Hotline 2 Kui eemaldate oma kaartidelt teabe, on teil väiksem tõenäosus teha impulssoste. See raha päästmine takistab teil ka krediitkaarti kogemata kasutamast, kui teil on sularaha otsas. Samuti hoiab see teie raha teie arvelduskontol. Oluline on meeles pidada, et teie eesmärk erineb teie tasust, seega seadke endale kindlad ja mõõdetavad eesmärgid.


Veel üks rahamurdmine hõlmab teie krediit- või deebetkaardi teabe eemaldamist veebipoodide veebisaitidelt. See takistab teil oma kaarti impulssostudeks kasutada. Ainus negatiivne külg on see, et see nõuab veel mõne sammu läbimist, kuid lõpuks säästab see palju raha. Kui olete selle lihtsa muudatuse teinud, olete üllatunud, kui kiiresti ja lihtsalt näete tulemusi. Kui olete selle teinud, asute elama oma unistuste elu. Ja pidage meeles, et see ei tähenda kõige rohkem teenimist, vaid selle nimel töötamist.


Kiiresti toimiv rahaline päästetöö on registreeruda tasuta pakkumiste ja allahindluste saamiseks. Nende uudiskirjadega liitudes saate raha teenida ilma suurema vaevata. Need on suurepärased viisid tasuta raha saamiseks. Lisaraha teenimiseks võite isegi teha uuringuid või müüa oma vanu riideid. Nende pakkumiste kasutamine mitte ainult ei säästa teie raha, vaid säästab ka teie aega ja energiat. See rahaga päästetöö ei ole mõeldud kõigile, kuid võib aidata teil lühikese ajaga saavutada rahalise vabaduse.
Kui soovite kiiret muutust, sobivad teile kõige paremini lihtsad rahalised päästevahendid. Lihtsaim viis raha teenida on investeerimisrakendused, tasuta küsitlusideed ja aega säästvad häkkimised. Lihtne rahahäkkimine on registreeruda veebipoodidest e-kirjade saamiseks. Need pakkumised võivad sisaldada kuponge ja tasuta pakkumisi. Kui olete sagedane ostleja, saate sel viisil rohkem raha teenida. Kui olete asjatundlik ostja, saate lojaalsuse eest tasu.


Lihtsaim raha päästmine on impulsskulutamise peatamine. Paljud meist ostavad asju, mida me ei vaja. Nii saame säästa oma raha ja avaldada maailmale suuremat mõju. Seda lihtsat juhendit järgides saame oma elus oluliselt muuta. Teil on hea meel, et leidsite selle artikli lugemiseks aega! See võib aidata teil alustada. Mõelge nendele Money lifehackidele: need on mõned kõige tõhusamad viisid raha teenimiseks ja need on tasuta.

Comments